W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

24-07-2020 - 14-08-2020

Zasięg

gmina Zelów

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięły udział 144 osoby.

ZAŁĄCZNIKI

Lista załączników jest pusta.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona
A A A

Badanie społeczne dotyczące jakości życia w gminie Zelów

Wprowadzenie do konsultacji

W związku z rozpoczęciem prac nad opracowaniem Strategii Rozwoju Gminy Zelów na lata 2021-2027 zapraszamy Państwa do udziału w badaniu społecznym prowadzonym na potrzeby opracowania tego dokumentu.

Strategia Rozwoju Gminy Zelów na lata 2021–2027

Strategia będzie się odnosiła do najważniejszych aspektów rozwoju gminy raz warunków życia mieszkańców w długookresowej perspektywie. Dlatego też tak ważny jest udział Państwa w tworzeniu tego dokumentu.

Będziemy wdzięczni za poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety. Ankieta jest w pełni anonimowa.

Ankietę mogą Państwo wypełnić przy pomocy formularza online, klikając w czerwony guzik po lewej [Weź udział]. Z góry dziękujemy za udział w badaniu.

Strategia rozwoju nie jest dokumentem o charakterze obowiązkowym, niemniej posiadanie dokumentu umożliwia pozyskiwanie środków zewnętrznych na realizację zadań własnych Gminy zgodnych ze strategią. Strategia zostanie opracowana zgodnie z zasadami planowania zrównoważonego rozwoju i będzie spójna z obowiązującymi dokumentami programowymi na szczeblu krajowym i regionalnym. Ponadto nowa strategia rozwoju będzie wpisywać się w aktualne uwarunkowania wewnętrzne i zewnętrzne rozwoju społeczno-gospodarczego, które uległy dynamicznym zmianom oraz w perspektywę finansową Unii Europejskiej, będąc jednocześnie spójną z dokumentami strategicznymi na poziomie regionalnym i krajowym. Projekt Strategii zostanie opracowany przez wyodrębniony w strukturze urzędu zespół złożony z jej pracowników przy udziale społeczności lokalnej.

 

Lista załączników jest pusta.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka