W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

30-08-2021 - 31-10-2021

Zasięg

gmina Solina

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

WEŹ UDZIAŁ W KONSULTACJI

Przy użyciu tego narzędzia w konsultacji wzięło udział 39 osób.


ZAŁĄCZNIKI

Lista załączników jest pusta.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

A A A

Strategia Rozwoju Gminy Solina na lata 2022-2031

Wprowadzenie do konsultacji

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Solina!
Przystąpiliśmy do przygotowywania Strategii Rozwoju Gminy Solina na lata 2022-2031. Jest to bardzo ważny dokument, w którym zostaną nakreślone główne kierunki rozwoju naszej gminy w perspektywie najbliższych 10 lat. Od tego zależeć będą szanse na pozyskanie dotacji, a co za tym idzie na rozwój naszej gminy.

Strategia Rozwoju Gminy Solina na lata 2022-2031

W procesie programowania i opracowania Strategii Rozwoju Gminy Solina na lata 2022-2031 bardzo istotną rolę odegrają konsultacje społeczne, mające na celu zbudowanie sprawnego modelu organizacyjnego dla realizacji założonych celów na obszarze Gminy Solina. Wiedza o tym, co myślą Państwo na temat naszej gminy, priorytetów działania i oczekiwań na przyszłość, a także lokalnych problemów, będzie cenną wskazówką przy tworzeniu nowej Strategii.

W związku z tym prosimy o aktywne włączenie się w prace nad dokumentem poprzez udział w badaniu ankietowym. Badanie będzie prowadzone od 30 sierpnia do 31 października 2021 roku. W celu wypełnienia ankiety należy uruchomić poniższy link i nacisnąć polecenie Weź udział.

.

Lista załączników jest pusta.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka