W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

05-04-2018 - 27-04-2018

Zasięg

gmina Płock

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięło udział 0 osób.

ZAŁĄCZNIKI

Załączniki:

  1. Projekt Strategii

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona
A A A

Konsultacje społeczne projektu dokumentu Strategii Płocka

Wprowadzenie do konsultacji

Aby wypełnić formularz zgłaszania uwag - proszę kliknąć na czerwony przycisk "Weź udział" znajdujący się po lewej stronie. Projekt dokumentu Strategii dostępny jest w załączniku poniżej.

Konsultacje społeczne projektu dokumentu Strategii Płocka

Szanowni Państwo!

W związku z trwającymi od dnia 5 kwietnia do dnia 27 kwietnia 2018 konsultacjami społecznymi projektu dokumentu Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Płocka do roku 2030, Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski zaprasza do przesyłania uwag i propozycji zmian zapisów w dokumencie. Uwagi do projektu dokumentu można zgłaszać na pomocą elektronicznego formularza na plaftormie Cyfrowa Demokracja lub na formularzu w wersji papierowej (dostępnym na stronie internetowej Urzędu Miasta Płocka).

W ramach konsultacji społecznych odbędzie się również otwarte spotkanie z mieszkańcami miasta w dniu 11 kwietnia 2017 r. o godz. 17:00 w Urzędzie Miasta Płocka, ul. Stary Rynek 1. Celem spotkania jest prezentacja kluczowych zapisów Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Płocka. Elementem spotkania będzie również dyskusja oraz wnoszenie wniosków i uwag do zapisów Strategii.

Zachęcamy do zapoznania się z projektem dokumentu Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Płocka, który dostępny jest w załączniku do formularza konsultacji oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta Płocka.

Uwagi można składać do dnia 27.04.2018 r.

Załączniki:

  1. Projekt Strategii

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka