W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

27-06-2018 - 14-08-2018

Zasięg

gmina Toruń

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięło udział 225 osób.

ZAŁĄCZNIKI

Lista załączników jest pusta.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona
A A A

Badanie ankietowe dla mieszkańców Torunia dotyczące ochrony zdrowia

Wprowadzenie do konsultacji

Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym aspektów ochrony zdrowia mieszkańców Torunia! Aby wypełnić formularz - proszę kliknąć na czerwony przycisk "Weź udział" znajdujący się po lewej stronie.

Polityka Zdrowotna dla miasta Torunia na lata 2019-2025

Szanowni Państwo! W związku z rozpoczęciem prac nad opracowaniem Polityki Zdrowotnej dla miasta Torunia na lata 2019-2025, Urząd Miasta w Toruniu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w badaniu ankietowym dotyczącym aspektów ochrony zdrowia mieszkańców miasta. Udział w badaniu będzie możliwy poprzez platformę Cyfrowa Demokracja oraz poprzez bezpośrednie wypełnienie papierowej wersji ankiety w wielu, dostępnych punktach Miasta.

Kwestionariusz został podzielony na pytania dotyczące samooceny stanu zdrowia, stylu życia, oceny zaspokojenia potrzeb zdrowotnych oraz wiedzy i potrzeb mieszkańców w zakresie profilaktyki.
Zależy nam na Państwa opinii, ponieważ dzięki niej będzie możliwe opracowanie dokumentu, który będzie obiektywnie diagnozował sytuację w obszarze zdrowia oraz w lepszym stopniu odpowiadał na potrzeby mieszkańców w tym zakresie.

Lista załączników jest pusta.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka