W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁY

Konsultacje
społeczne MPZP w
Gminie Dębowa
Kłoda

30-06-2021 | Cyfrowa Demokracja

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z tekstem i rysunkami MPZP „Terenów wokół Jeziora Bialskiego”, które znajdą Państwo w załącznikach po lewej stronie lub na stronie Urzędu Miasta Dębowa Kłoda w zakładce Konsultacje społeczne dot. planowania(...)

Strategia Rozwoju
Gminy Domaradz na
lata 2022-2031

24-06-2021 | Cyfrowa Demokracja

W procesie programowania i opracowania Strategii Rozwoju Gminy Domaradz na lata 2022-2031 bardzo istotną rolę odegrają konsultacje społeczne, mające na celu zbudowanie sprawnego modelu organizacyjnego dla realizacji założonych celów na obszarze(...)

Konsultacje
społeczne MPZP w
Gminie i Mieście
Uniejów

02-06-2021 | Cyfrowa Demokracja

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części strefy uzdrowiskowej „B” na terenie miasta Uniejów i miejscowości Człopy, Spycimierz, Zieleń i fragmentu strefy uzdrowiskowej „C” w miejscowości Zieleń wraz z prognozą(...)

Konsultacje
społeczne MPZP w
Grójcu

04-05-2021 | Cyfrowa Demokracja

Trwa proces konsultacji Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla obszaru 18 miejscowości w Gminie Grójec (Chudowola, Duży Dół, Głuchów, Gościeńczyce, Janówek, Kobylin, Kośmin, Las Lesznowolski, Lesznowola, Mieczysławówka, Mirowice,(...)

Strategia Rozwoju
Elektromobilności
Powiatu
Cieszyńskiego

Ogłoszenie konsultacji społecznych dotyczących opracowania „Strategii Rozwoju Elektromobilności Powiatu Cieszyńskiego na lata 2020-2035”

Opracowanie
Strategii Rozwoju
Powiatu Mieleckiego

04-03-2021 | Cyfrowa Demokracja

Powiat mielecki składa się z miasta Mielec oraz dziewięciu gmin: Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Gminy Wiejskiej Mielec, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne, Przecław i Radomyśl Wielki.

Konsultacje
społeczne Studium
(SUiKZP) w Gminie
Secemin 3

04-12-2020 | Cyfrowa Demokracja

Szanowni Państwo,
z dniem 30 września 2020 r. przystąpiono do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Secemin. Zmiana Studium dotyczy całego obszaru gminy Secemin w jej granicach(...)

Konsultacje
społeczne Studium
(SUiKZP) w Gminie
Nur 2

04-12-2020 | Cyfrowa Demokracja

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w tym mieszkańców, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz inne osoby/instytucje zainteresowane Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego w Gminie Nur do udziału w(...)

Konsultacje
społeczne Studium
(SUiKZP) w Sannikach
- 2

04-12-2020 | Cyfrowa Demokracja

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w tym mieszkańców, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz inne osoby/instytucje zainteresowane Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego w Mieście i Gminie Sanniki(...)

Dodaj nowy artykuł

FILTR TREŚCI

Pokazuj wszystkie zdarzenia w regionie

Wyświetlaj konsultacje i artykuły o zasięgu z regionu oraz dotyczące zdarzeń na terenie wszystkich regionów leżących w regionu.

Pokazuj wszystkie zdarzenia o zasięgu z regionu

Wyświetlaj konsultacje i artykuły o zasięgu z regionu (bez uwzględnienia zdarzeń na terenie poszczególnych regionów).

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka