W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

02-11-2017 - 10-11-2017

Zasięg

gmina Spytkowice(powiat wadowicki)

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięło udział 0 osób.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona

Zgłoś swój projekt rewitalizacyjny do GPR w Spytkowicach na lata 2017-2022

A A A

Wprowadzenie do konsultacji

Szanowni Państwo!
W ramach prac nad opracowaniem Gminnego Programu Rewitalizacji gminy Spytkowice do 2022 r. zachęcamy do zgłaszania Państwa pomysłów na działania, dzięki którym obszar rewitalizacji zostanie wyprowadzony z sytuacji kryzysowej. Oznacza to, że projekty zawarte w Gminnym Programie Rewitalizacji będą kluczowymi inwestycjami podejmowanymi przez władze gminy w celu polepszenia warunków życia, zwiększenia ich aktywności społecznej i zawodowej oraz poprawie warunków socjalno-bytowych mieszkańców z obszaru rewitalizacji. Obszar do rewitalizacji został wybrany na podstawie analizy danych statystycznych i badania społecznego. Granice obszaru zostały przyjęte uchwałą Rady Gminy, która wcześniej została poddana konsultacjom społecznym.

Z puli złożonych kart przedsięwzięć zostaną wybrane te, które zostały poprawnie wypełnione. Ostateczna decyzja, które z projektów zostaną wpisane do Gminnym Programie Rewitalizacji należy do Urzędu Gminy w Spytkowicach.

W celu zgłoszenia autorskiego projektu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy – kartę przedsięwzięcia, dołączoną do niniejszej informacji w zakładce "Załączniki" lub za pomocą elektronicznego formularza (przycisk po lewej z napisem: "Weź Udział")

  Wypełnione karty można składać:
 • korespondencyjnie na adres: Urząd Gminy w Spytkowicach, ul. Zamkowa 12, 34-116 Spytkowice,
 • bezpośrednio na Dziennik Podawczy Urzędu Gminy w Spytkowicach, ul. Zamkowa 12, 34-116 Spytkowice,
 • za pomocą poczty elektronicznej na adres mailowy promocja@spytkowice.net.pl lub w.blaszczczak@respublic.pl wpisując w tytule: GPR Spytkowice – przedsięwzięcie rewitalizacyjne,
 • elektronicznie, wypełniając formularz na bieżącej stronie (przycisk po lewej z napisem: "Weź Udział")

Obszar Rewitalizacji w GPR Spytkowice

Każdy mieszkaniec może złożyć kartę projektu, przy czym lokalizacja przedsięwzięcia musi odbywać się w granicach obszaru rewitalizacji. Zachęcamy, zgłoś swój pomysł na rewitalizację w Spytkowicach! Pomysły można zgłaszać od 2 do 10 listopada 2017 r.

Obszar rewitalizacji obejmuje rejon:

 • w Półwsi ulice: Brzozowa, Górna, Kolejowa, Krótka, Leśna, Polna, Św. Floriana, Wąwozowa i Zatorska,
 • w Spytkowicach ulice: al. Kasztanowa, Brzestowa, Czarnowiejska, Dworska, Górki, Jana Pawła II, Kanada, Krakowska, Leszczynowa, Nad Kanałem, Nadrzeczna, Podwale, Polna, Rynek, Św. Bartłomieja, Wzory, Zamkowa i Zielona.

Dodatkowo mając na uwadze skalę i charakter potrzeb rewitalizacyjnych, a także specyfikę prowadzonych działań na obszarze rewitalizacji do obszaru dołącza się obiekty infrastruktury społecznej położone w bezpośrednim sąsiedztwie ulic zdegradowanych, tj: ZSP w Spytkowicach i SP nr 2 w Spytkowicach, Gminna Biblioteka Publiczna, Ośrodek Zdrowia (ul. Szkolna 1 i 3), Urząd Gminy Spytkowice, Dom Strażaka w Półwsi.
Wyznaczony obszar obejmuje 3,02% powierzchni gminy i jest zamieszkiwany przez 21,31% (2 158 osób) wszystkich mieszkańców gminy (10 229 osób).

Załączniki:

 1. karta przedsięwzięcia rewitalizacyjnego w Spytkowicach.doc (format - WORD)
 2. karta przedsięwzięcia rewitalizacyjnego w Spytkowicach.pdf (format PDF)
 3. Informacja o kartach projektu.docx
 4. Informacja o kartach projektu.pdf
 5. obwieszczenie wójta gminy Spytkowice.pdf

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Rewitalizacje


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka