W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

01-02-2017 - 10-02-2017

Zasięg

gmina Mońki

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięło udział 0 osób.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona

Zgłoś swój Projekt Rewitalizacyjny w Mońkach

A A A

Wprowadzenie do konsultacji

Szanowni Państwo! W ramach prac nad opracowaniem Gminnego Programu Rewitalizacji gminy Mońki do 2023 r. zachęcamy do zgłaszania Państwa pomysłów na działania, dzięki którym obszar rewitalizacji zostanie wyprowadzony z sytuacji kryzysowej. Oznacza to, że projekty zawarte w Gminnym Programie Rewitalizacji będą kluczowymi inwestycjami podejmowanymi przez władze gminy w celu polepszenia warunków życia, zwiększenia ich aktywności społecznej i zawodowej oraz poprawie warunków socjalno-bytowych mieszkańców z obszaru rewitalizacji. Obszar do rewitalizacji został wybrany na podstawie analizy danych statystycznych i badania społecznego. Granice obszaru zostały przyjęte uchwałą Rady Miejskiej, która wcześniej została poddana konsultacjom społecznym.

GPR w Gminie Mońki do 2023 r

Z puli złożonych kart przedsięwzięć zostaną wybrane te, które zostały poprawnie wypełnione. Ostateczna decyzja, które z projektów zostaną wpisane do Gminnym programie rewitalizacji należy do Urzędu Miejskiego w Mońkach. W celu zgłoszenia autorskiego projektu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy – kartę przedsięwzięcia, dołączoną do niniejszej informacji lub za pomocą elektronicznego formularza (przycisk po lewej z napisem: "Weź Udział")

Wypełnione karty można składać:
- korespondencyjnie na adres: Urząd Miejski w Mońkach, ul. Juliusza Słowackiego 5a, 19-100 Mońki,
- bezpośrednio do sekretariatu (pokój nr 114) Urzędu Miejskiego w Mońkach, ul. Juliusza Słowackiego 5a, 19-100 Mońki,
- za pomocą poczty elektronicznej na adres mailowy sekretariat@um-monki.pl lub g.romanczuk@respublic.pl wpisując w tytule: GPR Mońki – przedsięwzięcie rewitalizacyjne,
- elektronicznie, wypełniając formularz na bieżącej stronie stronie

Każdy mieszkaniec może złożyć kartę projektu, przy czym lokalizacja przedsięwzięcia musi odbywać się w granicach obszaru rewitalizacji. Zachęcamy, zgłoś swój pomysł na rewitalizację w Mońkach! Pomysły można zgłaszać od 01 lutego do 10 lutego 2017 r. Obejmuje on rejon: ul. Dworcowej (w tym budynek dworca PKP) do ul. Strażackiej, Aleję Niepodległości i Aleję Wojska Polskiego, park przy amfiteatrze, ulice Tysiąclecia, Wyzwolenia, Słoneczną oraz budynek MOK. Teren ten zamieszkiwany jest przez 27,34% mieszkańców (4091 mieszkańców) oraz obejmuje 51,31 ha, co stanowi 0,3% całej powierzchni gminy.

Załączniki:

  1. Karta przedsięwzięcia
  2. Informacja o kartach przedsięwzięć
  3. Plakat - karta przedsięwzięć
  4. Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia GPR

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Rewitalizacje


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka