W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

01-08-2017 - 30-08-2017

Zasięg

gmina Mońki

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięło udział 0 osób.

ZAŁĄCZNIKI

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona

Zasady wyznaczania składu Komitetu Rewitalizacji - Mońki

A A A

Wprowadzenie do konsultacji

Zapraszamy Państwa do udziału w konsultacji dotyczącej Zasad Wyznaczania Składu oraz Zasad Działania Komitetu Rewitalizacji. W Zarządzeniu Burmistrza znajdą Państwo Zasady wyznaczania składu Komitetu Rewitalizacji oraz projekt uchwały.

Komitet Rewitalizacji - GPR miasta Mońki

Komitet Rewitalizacji stanowi forum współpracy i dialogu interesariuszy z organami Miasta i Gminy Mońki w sprawach dotyczących przygotowania, prowadzenia i oceny rewitalizacji oraz pełni funkcję opiniodawczo - doradczą Burmistrza. Zgodnie z art. 7 ustawy konieczne jest przygotowanie Zasad Wyznaczania Składu oraz Zasad Działania Komitetu Rewitalizacji, które są przyjmowane w drodze uchwały Rady Miejskiej.

Powołanie Komitetu Rewitalizacji to ważny element udziału społeczności lokalnej w pracach nad programem rewitalizacji, a także na etapie jego wdrażania i oceny. 

 

Komitet Rewitalizacji jest jednym z elementów opracowywanego Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Mońki, który umożliwi Gminie i innym podmiotom w nim wskazanych aplikowanie o środki unijne na realizację zaplanowanych przedsięwzięć rewitalizacyjnych na obszarach zdegradowanych. Uczestnictwo w Komitecie ma charakter społeczny. Za udział w posiedzeniach i pracach Komitetu nie przysługuje wynagrodzenie ani dieta.

Załączniki:

  1. Ogłoszenie
  2. Zarządzenie Burmistrza
  3. formularz

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Rewitalizacje


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka