W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

15-04-2015 - 01-05-2015

Zasięg

gmina Reszel

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE


ZAŁĄCZNIKI

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona
A A A

Strategia Rozwoju Gminy Reszel

Wprowadzenie do konsultacji

Zapraszamy do zapoznania się z Strategią Rozwoju Gminy Reszel i do zgłaszania uwag, propozycji zmian do dokumentu.

Strategia Rozwoju gminy Reszel - konsultacja dokumentu

Prace nad Strategią Rozwoju gminy Reszel dobiegają końca. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem oraz zgłoszenia swoich uwag i sugestii.

Strategia składa się z diagnozy obecnego stanu gminy Reszel oraz części strategicznej, gdzie analizowane są problemy, z jakimi mierzy się gmina, słabe i mocne strony gminy, analiza makrootoczenia. Część strategiczna diagnozy określa także misję i wizję. Wizja przedstawia pożądany obraz gminy w 2020 roku, przy założeniu wystąpienia pozytywnych uwarunkowań. Z kolei misja stanowi syntetyczną deklarację, najogólniejszą koncepcję działania. Misja jest także zobowiązaniem partnerów na przyszłość.

W załączniku do konsultacji znajduje się przygotowana wersja Strategii Rozwoju. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem. Zapraszamy także na spotkanie konsultacyjne w Państwa gminie, w trakcie którego zaprezentowane zostaną główne wnioski płynące z dokumentu.

Załączniki:

  1. Strategia Rozwoju Gminy Reszel

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka