W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

13-01-2015 - 31-01-2015

Zasięg

gmina Reszel

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięło udział 56 osób.

ZAŁĄCZNIKI

Lista załączników jest pusta.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona

Strategia Rozwoju Gminy Reszel

A A A

Wprowadzenie do konsultacji

Gmina Reszel zaprasza na konsultacje społeczne

Strategia Rozwoju Gminy Reszel

Rozpoczęły się badania społeczne na potrzeby projektu "Opracowanie dokumentów strategicznych dla Kętrzyńskiego Obszaru Funkcjonalnego w ramach projektu pn. "Strategiczne planowanie szansą rozwoju kętrzyńskiego obszaru funkcjonalnego".

 

Mieszkańcy każdej z gmin wchodzących w skład Kętrzyńskiego Obszaru Funkcjonalnego (Gmina Barciany, Gmina Miejska Kętrzyn, Gmina Kętrzyn, Gmina Korsze, Gmina Reszel, Gmina Srokowo) są zaproszeni do udziału w ankiecie. Ich opinie i preferencje będą podstawą opracowania strategii rozwoju gmin, wyznaczających cele i priorytety w zakresie działalności władz samorządowych.

Ankiety są w pełni anonimowe, a ich wypełnienie zajmuje około 5-10 minut.

Kwestionariusz dla Gminy Reszel znajduję się tutaj.

Lista załączników jest pusta.

Tagi: strategia rozwoju

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

 • autor
  Mateusz Łomżyński 2015-01-20 22:30:42

  Myślę, że turystyka jest przyszłością dla naszej gminy. Myślę również, że warto ująć ten aspekt w tworzeniu strategii rozwoju gminy. Jest to dobry sposób m.in. na uruchomienie machiny współpracy z okolicznymi przedsiębiorcami, stworzenie miejsc pracy, poprawę estetyki "zapomnianych" części Gminy Reszel. Nie można zapomnieć również o mieszkańcach startujących w dorosłe życie, mam tu na myśli ambitne zachęcenie do tego, aby jednak nie opuszczać naszego pięknego regionu, którego potencjał bezdyskusyjnie się marnuje.

  • autor
   (autor) Cyfrowa Demokracja 2015-01-21 09:36:19

   Szanowny Panie,
   dziękujemy za zainteresowanie konsultacją i zgłoszenie komentarza. Niemniej zachęcamy do udziału w konsultacji - pytanie 7 dotyczy najważniejszych kierunków rozwoju gminy.

   Pozdrawiamy
   Zespół CyfrowaDemokracja.pl

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka