W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

01-06-2022 - 07-07-2022

Zasięg

gmina Jasienica Rosielna

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięło udział 109 osób.

ZAŁĄCZNIKI

Lista załączników jest pusta.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona
A A A

Strategia Rozwoju Gminy Jasienica Rosielna na lata 2022-2031

Wprowadzenie do konsultacji

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu ankietowym w związku z opracowaniem Strategii Rozwoju Gminy Jasienica Rosielna na lata 2022-2031.
Badanie ankietowe będzie trwało od 01 czerwca do 07 lipca 2022 r. i wszyscy zainteresowani mieszkańcy Gminy Jasienica Rosielna mogą wziąć w nim udział. Udział w badaniu jest możliwy poprzez uruchomienia przycisku 'Weź udział' znajdującego się na bieżącej stronie.

Strategia Rozwoju Gminy Jasienica Rosielna na lata 2022-2031

Strategia będzie wyznaczała przyszłe kierunki rozwoju Gminy, a także priorytety w zakresie działalności władz samorządowych. W związku z tym bardzo ważne jest, aby Strategia odpowiadała rzeczywistym potrzebom i preferencjom mieszkańców.

Państwa odpowiedzi pozwolą nam również określić obszary, w których należy podjąć odpowiednie działania w celu poprawy atrakcyjności Gminy oraz poprawy życia na jej terenie. Zależy nam na Państwa opinii, ponieważ dzięki niej będzie możliwe opracowanie dokumentu, który będzie obiektywnie diagnozował sytuację społeczno-gospodarczą Gminy oraz w lepszym stopniu odpowiadał na potrzeby mieszkańców.

Z góry dziękujemy za udział w badaniu!

Lista załączników jest pusta.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka