W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

13-07-2022 - 19-08-2022

Zasięg

gmina Haczów

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięło udział 29 osób.

ZAŁĄCZNIKI

Lista załączników jest pusta.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona
A A A

Strategia Rozwoju Gminy Haczów na lata 2023-2032

Wprowadzenie do konsultacji

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu ankietowym w związku z opracowaniem Strategii Rozwoju Gminy Haczów na lata 2023-2032. Badanie ankietowe będzie trwało od 13 lipca 2022 do 19 sierpnia 2022 roku. Wszyscy zainteresowani mieszkańcy Gminy Haczów mogą wziąć w nim udział. Członkostwo w badaniu jest możliwy poprzez uruchomienia przycisku „Weź udział” znajdującego się na bieżącej stronie.

Strategia Rozwoju Gminy Haczów na lata 2023-2032 roku

Strategia będzie wyznaczała przyszłe kierunki rozwoju Gminy, a także priorytety w zakresie działalności władz samorządowych. W związku z tym bardzo ważne jest, aby Strategia odpowiadała rzeczywistym potrzebom i preferencjom mieszkańców.

Państwa odpowiedzi pozwolą nam również określić obszary, w których należy podjąć odpowiednie działania w celu poprawy atrakcyjności Gminy oraz poprawy życia na jej terenie. Zależy nam na Państwa opinii, ponieważ dzięki niej będzie możliwe opracowanie dokumentu, który będzie obiektywnie diagnozował sytuację społeczno-gospodarczą Gminy oraz w lepszym stopniu odpowiadał na potrzeby mieszkańców.

Z góry dziękujemy za udział w badaniu!

Lista załączników jest pusta.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka