W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

15-11-2022 - 29-11-2022

Zasięg

gmina Chorkówka

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięło udział 71 osób.

ZAŁĄCZNIKI

Lista załączników jest pusta.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona
A A A

Strategia Rozwoju Gminy Chorkówka do 2030 roku – konsultacje społeczne

Wprowadzenie do konsultacji

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Chorkówka!
Przystąpiliśmy do przygotowywania Strategii Rozwoju Gminy Chorkówka do 2030 roku. W związku z tym prosimy o aktywne włączenie się w prace nad dokumentem poprzez udział w badaniu ankietowym.
Badanie będzie prowadzone od 15 do 29 listopada 2022 roku. W celu wypełnienia ankiety należy nacisnąć przycisk „Weź udział” znajdujący się po lewej stronie ekranu.

Strategia Rozwoju Gminy Chorkówka do 2030 roku

Jest to bardzo ważny dokument, w którym zostaną nakreślone główne kierunki rozwoju naszej gminy w perspektywie najbliższych 8 lat. Od tego zależeć będą szanse na pozyskanie dotacji, a co za tym idzie na rozwój naszej gminy.

W procesie programowania i opracowania Strategii Rozwoju Gminy Chorkówka do 2030 roku bardzo istotną rolę odegrają konsultacje społeczne, mające na celu zbudowanie sprawnego modelu organizacyjnego dla realizacji założonych celów na obszarze Gminy Chorkówka.
Wiedza o tym, co myślą Państwo na temat naszej gminy, priorytetów działania i oczekiwań na przyszłość, a także lokalnych problemów, będzie cenną wskazówką przy tworzeniu nowej Strategii.

Lista załączników jest pusta.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka