W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

17-03-2017 - 31-03-2017

Zasięg

gmina Łomża

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięło udział 11 osób.

ZAŁĄCZNIKI

Załączniki:

  1. Ankieta
  2. Mapki podobszarów

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona

Rewitalizacja w Łomży - ankieta dla mieszkańców

A A A

Wprowadzenie do konsultacji

Szanowni Państwo, prosimy o wypełnienie bieżącej ankiety (przycisk "Weź udział !"). Mamy nadzieję, że uda nam się w ten sposób uzyskać dane, na podstawie których, poznamy problemy oraz zidentyfikujemy potencjały miasta Łomża, na obszarach wymagających interwencji

Rewitalizacja w Łomży 2017-2023

Badanie ankietowe jest częścią prac nad „Lokalnym Programem Rewitalizacji Miasta Łomża na lata 2017-2023”. Bardzo zależy nam na Państwa opinii (ocenie), ponieważ dzięki niej może powstać dokument obiektywny, w pełni odpowiadający lokalnym potrzebom. Będziemy wdzięczni za udział w badaniu i podzielenie się z nami własnymi przemyśleniami.

Rewitalizacja to proces wyprowadzania ze stanu kryzysowego obszarów zdegradowanych poprzez działania całościowe (powiązane wzajemnie przedsięwzięcia obejmujące kwestie społeczne oraz gospodarcze lub przestrzenno-funkcjonalne, techniczne, środowiskowe), integrujące interwencję na rzecz społeczności lokalnej, przestrzeni i lokalnej gospodarki, skoncentrowane terytorialnie i prowadzone w sposób zaplanowany oraz zintegrowany poprzez program rewitalizacji. Dziękujemy.

Załączniki:

  1. Ankieta
  2. Mapki podobszarów

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Rewitalizacje


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka