W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

16-02-2017 - 10-03-2017

Zasięg

gmina Raszyn

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięło udział 0 osób.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona

Konsultacje Prognozy oddziaływania na środowisko do projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Raszyn

A A A

Wprowadzenie do konsultacji

Wójt Gminy Raszyn informuje o przystąpieniu do przeprowadzenia Strategicznej Oceny Oddziaływania Na Środowisko projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Raszyn na lata 2016-2023 – Integracja Społeczna i Terytorialna

Prognoza oddziaływania na środowisko - GPR Raszyn

Zgodnie z art. 39 ust. 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnieniu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (j.t.Dz.U.2016.353 ze zm.) oraz dla zapewnienia konsultacji społecznych projektu, Wójt Gminy Raszyn zawiadamia o przystąpieniu do przeprowadzenia Strategicznej Oceny Oddziaływania na Środowisko projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Raszyn na lata 2016-2023 – Integracja Społeczna i Terytorialna.

Projekt dokumentu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Raszyn na lata 2016-2023 – Integracja Społeczna i Terytorialna oraz dokument Prognozy oddziaływania na środowisko do projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Raszyn zgodnie z art. 39 ust.1 ww. ustawy z dnia 3 października 2008 r. oraz w celu zapewnienia konsultacji społecznych, będą wyłożone do publicznego wglądu na okres 21 dni w siedzibie Urzędu Gminy Raszyn oraz będą udostępnione na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Raszyn.

Zainteresowane osoby i jednostki organizacyjne mają prawo składać wnioski i uwagi do ww. dokumentów przez okres wyłożenia od 16.02-10.03.2017:

  1. drogą elektroniczną online na stronie www.cyfrowademokracja.pl
  2. drogą korespondencyjną na adres Urzędu Gminy Raszyn, ul. Szkolna 2a, 05-090 Raszyn, z dopiskiem: „Konsultacje społeczne – Strategicznej Oceny Oddziaływania Na Środowisko projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Raszyn na lata 2016-2023 – Integracja Społeczna i Terytorialna”.
  3. bezpośrednio w Urzędzie Gminy Raszyn na biuro podawcze (Raszyn, ul. Szkolna 2a) w godzinach pracy urzędu.

Uwagi i wnioski złożone po upływie wskazanego terminu pozostawia się bez rozpatrzenia.

Niniejsze obwieszczenie zamieszcza się na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Raszynie, na stronie internetowej Urzędu Gminy w Raszynie www.raszyn.pl, www.rewitalizacja.raszyn.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Raszynie.

Załączniki:

  1. Prognoza Oddziaływania na Środowisko
  2. formularz zgłoszenia uwag
  3. Obwieszczenie Wójta Gminy Raszyn
  4. GPR - dokument

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Rewitalizacje


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka