W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

18-11-2014 - 27-11-2014

Zasięg

powiat koniński

Rodzaj

Nieoficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięły udział 2 osoby.

ZAŁĄCZNIKI

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona

Klastry w Obszarze Funkcjonalnym Aglomeracji Konińskiej

A A A

Wprowadzenie do konsultacji

Zapraszamy mieszkańców Obszaru Funkcjonalnego Aglomeracji Konińskiej do udziału w ankiecie dotyczącej analizy możliwości tworzenia klastrów na terenie OFAK.

Klastry w Obszarze Funkcjonalnym Aglomeracji Konińskiej

To już ostatni etap projektu „Analiza dotycząca możliwości tworzenia klastrów i innych powiązań przedsiębiorstw na terenie Obszaru Funkcjonalnego Aglomeracji Konińskiej”. Przygotowaliśmy projekt dokumentu i pragniemy poznać Państwa opinię na jego temat.

Dlatego też zapraszamy Państwa do zapoznania się z projektem dokumentu oraz do udziału w krótkiej ankiecie, w której pytamy o opinię na temat poszczególnych części analizy. Państwa uwagi i sugestie są dla nas bardzo ważne, ponieważ będą mogły zostać wykorzystane przy opracowaniu ostatecznej wersji dokumentu.

Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim osobom, które dotąd wzięły udział w projekcie. Dzięki Państwu mogliśmy tworzyć dokument w oparciu nie tylko o dane zawarte w innych dokumentach i statystyki, ale także Państwa wiedzę i doświadczenie.

Załączniki:

  1. analiza klastrowa OFAK listopad 2014.pdf

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Gospodarka


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka