W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

05-05-2016 - 16-05-2016

Zasięg

gmina Mikołów

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięły udział 2 osoby.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona
A A A

Karta projektu rewitalizacyjnego dla Miasta Mikołów

Wprowadzenie do konsultacji

Zachęcamy do zgłaszania propozycji przedsięwzięć, które w przyszłości będą mogłyby być realizowane na terenie Miasta Mikołów w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji na obszarach przeznaczonych do rewitalizacji. Obszary do rewitalizacji przedstawia załączona mapa. Zlokalizowane są one w dzielnicy Centrum Mikołowa. 

Rewitalizacja miasta Mikołów

Szanowni Państwo,

Aby zgłosić propozycję swojego projektu należy wypełnić kartę projektu. Karta projektu jest zgłoszeniem swojego autorskiego pomysłu na działania, które mogą być w przyszłości realizowane w obszarach gminy, które zostaną poddane rewitalizacji. Ważnym aspektem proponowanych przedsięwzięć jest fakt, że działania społeczne mają priorytet w przyznawaniu funduszy, ponadto projekty przestrzenne dotyczące infrastruktury czy gospodarki powinny mieć uzasadnienie społeczne. W załączniku znajdą Państwo instrukcję jak należy poprawnie wypełnić kartę projektu oraz kryteria oceny projektów.

Załączniki:

  1. Mapa obszarów do rewitalizacji
  2. Instrukcja wypełnienia karty wraz z kryteriami oceny projektów
  3. Karta projektu

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Rewitalizacje


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka