W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

02-05-2016 - 01-06-2016

Zasięg

gmina Nowy Sącz

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięły udział 3 osoby.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona
A A A

Program Rewitalizacji Miasta Nowego Sącza na lata 2016-2022

Wprowadzenie do konsultacji

W ramach konsultacji społecznych trwających do 1 czerwca br. mieszkańcy Nowego Sącza mają możliwość zgłaszania swoich uwag za pośrednictwem formularza zgłaszania uwag deostępnego pod przyciskiem po lewej stronie ekranu.

Rewitalizacja miasta Nowy Sącz

W ramach trwających prac nad Programem Rewitalizacji Miasta Nowego Sącza na lata 2016-2022, Prezydent Miasta ogłosił konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miasta Nowego Sącza w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji.

Program Rewitalizacji to dokument, który zakłada wieloletnie działania w sferze społecznej, gospodarczej, przestrzenno-funkcjonalnej, technicznej i środowiskowej zmierzające do wyprowadzenia ze stanu kryzysowego wyznaczonych obszarów problemowych oraz stworzenia warunków do ich zrównoważonego rozwoju. Pierwszym krokiem do wyznaczenia obszarów zdegradowanych w mieście było sporządzenie diagnozy w oparciu o zebrane dane statystyczne, przeprowadzone badanie społeczne oraz spotkanie z mieszkańcami. W ramach konsultacji społecznych trwających do 1 czerwca br. mieszkańcy Nowego Sącza mają możliwość zgłaszania swoich uwag za pośrednictwem formularza zgłaszania uwag oraz ankiety konsultacyjnej, dostępnych pod przyciskiem po lewej stronie ekranu. Zapraszamy także do udziału w otwartej debacie publicznej, która odbędzie się 12 maja o godz. 16:30 w Ratuszu Miejskim. Podczas spotkania zostaną szczegółowo omówione wybrane obszary zdegradowane i do rewitalizacji, będzie również możliwość zgłaszania uwag do tychże obszarów. Przyjdź na spotkanie i decyduj o swoim mieście! Konsultacje będą prowadzone do 1 czerwca 2016r. Szczegółowe informacje na temat konsultacji społecznych (materiały informacyjne oraz wzory formularzy i ankiet konsultacyjnych) dostępne są na stronie http://www.rewitalizacja-nowysacz.pl/ oraz na stronie Urzędu Miasta Nowego Sącza http://www.nowysacz.pl/. Pod tymi adresami można także na bieżąco śledzić postęp prac nad Programem. Program Rewitalizacji wspólnie z Urzędem Miasta Nowego Sącza opracowuje firma ResPublic Sp. z o.o. wyłoniona w postępowaniu przetargowym, realizowanym w ramach zamówień publicznych.

Załączniki:

  1. Mapa obszaru zdegradowanego i rewitalizacji w skali 1:5000
  2. Diagnoza służąca wyznaczeniu obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Miasta Nowy Sącz

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Rewitalizacje


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka