W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

30-12-2016 - 29-01-2017

Zasięg

gmina Muszyna

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięło udział 0 osób.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona

Formularz konsultacyjny Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Muszyna na lata 2016-2023

A A A

Wprowadzenie do konsultacji

Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych w ramach opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Muszyna na lata 2016-2023

Gminny Program Rewitalizacji Gminy Muszyna

Zgodnie z art. 5a ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. U. 2016 r. poz. 446) oraz art. 17 ust. 2 pkt. 3 i art. 6 ustawy z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji (Dz. U. z 2015 r. poz. 1777 z późn. zm.) Burmistrz Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu dokumentu "Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Muszyna na lata 2016 - 2023". Celem konsultacji jest zebranie uwag, propozycji i opinii na temat projektu przedmiotowego dokumentu. Proces konsultacji oraz uzgodnień dokumentu doprowadzi do opracowania ostatecznej wersji „Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Muszyna na lata 2016 - 2023”. Konsultacje społeczne przeprowadzone będą w terminie od dnia 30.12.2016 roku do dnia 29.01.2017 roku w następujących formach:

1. Zbieranie uwag i wniosków w formie papierowej oraz elektronicznej z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego. Wypełnione czytelnie formularze będzie można dostarczyć:

a. drogą elektroniczną na adres e-mail: o.czeranowska@respublic.pl wpisując w tytule „Konsultacje społeczne – projekt Gminnego Programu Rewitalizacji” lub online (przycisk „Weź udział!” w zakładce po lewej stronie)

b. drogą korespondencyjną na adres Urzędu Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna, ul. Rynek 31, 33-370 Muszyna, z dopiskiem: „Konsultacje społeczne – projekt Gminnego Programu Rewitalizacji”

c. bezpośrednio do sekretariatu Urzędu Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna, ul. Rynek 31.

2. Zbieranie uwag i wniosków do protokołu do sekretariatu Urzędu Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna, ul. Rynek 31, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu.

3. Spotkania informacyjno-konsultacyjnego z interesariuszami rewitalizacji (planowane w styczniu 2017 roku w trakcie trwania konsultacji społecznych).

Załączniki:

  1. Ogłoszenie o konsultacjach
  2. Zarzadzenie Burmistrza
  3. Projekt Gminnego Programu Rewitalizacji
  4. Formularz konsultacyjny
  5. Mapa Centrum, skala 1:5000
  6. Mapa Jastrzębika, skala 1:5000.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Rewitalizacje


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka