W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

23-01-2017 - 22-02-2017

Zasięg

gmina Leżajsk

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięło udział 0 osób.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona

Formularz konsultacji zasady wyznaczania i działania komitetu rewitalizacji

A A A

Wprowadzenie do konsultacji

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych w ramach opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Leżajsk na lata 2016 – 2023. Zgodnie art. 18 ust. 2 pkt. 6 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity: (t.j. Dz. U. z 2016 poz. 446), art. 7 ust.1 - 3, ustawy z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji (Dz. U. 2015 poz. 1777) rozpoczynają się konsultacje społeczne dotyczące Zasad Wyznaczania Składu oraz Zasady Działania Komitetu Rewitalizacji.

GPR Miasta Leżajsk na lata 2016-2023

Konsultacje społeczne odbywają się w terminie od dnia 23.01.2017 r. do dnia 22.02.2017 r. w następujących formach: 1. Zbieranie uwag i wniosków w formie papierowej oraz elektronicznej z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego. Wypełnione czytelnie formularze będzie można dostarczyć: a. drogą elektroniczną na adres e-mail: uml@miastolezajsk.pl wpisując w tytule „Konsultacje społeczne – Komitet Rewitalizacji” lub online na stronie cyfrowademokracja.pl b. drogą korespondencyjną na adres Urzędu Miejskiego w Leżajsku, ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk, z dopiskiem: „Konsultacje społeczne – projekt Gminnego Programu Rewitalizacji” c. bezpośrednio do sekretariatu Urzędu Miejskiego w Leżajsku, ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk, 2. Zbieranie uwag i wniosków do protokołu w Biurze Rozwoju Gospodarczego i Promocji Miasta, od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14. 3. Spotkania informacyjno-konsultacyjnego z interesariuszami rewitalizacji (24.01.2017 r.).   Uwagi lub wnioski niepodpisane czytelnie imieniem i nazwiskiem, złożone w innej formie niż na formularzu konsultacyjnym (za wyjątkiem pkt. 2) lub po upływie wyznaczonego powyżej terminu pozostaną bez rozpatrzenia. Organem właściwym do rozpatrzenia uwag lub wniosków jest Burmistrz Leżajska.   Materiał informacyjny: formularz konsultacyjny oraz projekt Zasad Wyznaczania Składu oraz Zasady Działania Komitetu Rewitalizacji dostępny jest: a. w wersji papierowej w Urzędzie Miejskim w Leżajsku od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14. b. w wersji elektronicznej w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego, na stronie internetowej Urzędu Miasta www.miastolezajsk.pl oraz na platformie do konsultacji społecznych cyfrowademokracja.pl.  

Zgodnie z art. 6 ust. 7 i 9 Ustawy o rewitalizacji niezwłocznie po zakończeniu niniejszych konsultacji opracowana zostanie informacja podsumowująca ich przebieg, zawierająca dane o miejscu i czasie ich przeprowadzenia oraz omówienie ich przebiegu, a w przypadku formy, o której mowa w pkt. 1 – również wszystkie uwagi wraz z odniesieniem się do nich. Zamieszczenie na stronie podmiotowej gminy w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Leżajsku informacji dotyczących wszystkich przeprowadzonych form konsultacji społecznych kończy te konsultacje.

Załączniki:

  1. Obwieszczenie Burmistrza Miasta Leżajsk z dnia 16 stycznia 2017r.pdf
  2. Formularz zgłaszania uwag.docx
  3. Uchwała Rady Miejskiej.docx
  4. Zasady wyznaczania komitetu.docx

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Rewitalizacje


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka