W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

01-09-2021 - 17-09-2021

Zasięg

Polska

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE

W ankiecie wzięła udział 1 osoba.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona
A A A

Konsultacje Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego w Gminie Nur

Wprowadzenie do konsultacji

Witamy na portalu konsultacji społecznych w Gminie Nur. Poniżej znajdują się aktualne informacje o trwającym procesie konsultacji Studium. Aby zgłosić wnioski/ uwagi/ opinie lub pytanie prosimy kliknąć w czerwony guzik po lewej [Weź udział] - i przesłać wiadomość poprzez formularz online.

Konsultacje społeczne Studium (SUiKZP) w Gminie Nur

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w tym mieszkańców, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz inne osoby/instytucje zainteresowane Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego w Gminie Nur do udziału w procesie konsultacji społecznych.

Wnioski/ uwagi/ opinie można składać również:

- Osobiście, pocztą tradycyjną na adres Urzędu Gminy Nur ul. Drohiczyńska 2, pocztą elektroniczną na adres: ugnur@gminanur.pl lub za pośrednictwem portalu ePUAP na adres skrzynki: e-PUAP Urząd Gminy Nur: /f7558jnfbk/ (formularz można pobrać ze strony Urzędu: https://www.gminanur.pl/konsultacje-spoleczne.html, na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Nur: https://nur.bipgmina.pl/cms/14404/konsultacje_spoleczne_dotyczace_studium_uwarunkowan_i_kierunkow_ lub w punkcie konsultacyjnym,

lub

- elektronicznie za pomocą geoportalu: http://gminanur.geoportalgminy.pl

Ponadto od 1 września do 17 września br. w Urzędzie Gminy Nur, ul. Drohiczyńska 2, pokój nr 9 w godzinach pracy Urzędu, tj. pn-pt od 7.30 do 15.30 działa punkt konsultacyjny w którym przyjmowane będą wnioski, uwagi i opinie w sprawie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Nur.


 

Załączniki:

  1. U0367_SUiKZP-Nur_prezentacja.pdf
  2. formularz konsultacyjny2021.pdf
  3. U0367_Nur_zm_cz_SUiKZP_kierunki_08.pdf

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Gmina Nur


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka