W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

Formularz online składania opinii/komentarzy do projektu Studium w Gminie Przemęt

Pogłębione konsultacje społeczne Studium Gminie Przemęt

PYTANIA ANKIETY

Trwa wieloetapowy proces konsultacji Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego w Gminie Przemęt. Na obecnym etapie do 23 października 2020 r., w ramach pogłębionych konsultacji społecznych mogą Państwo przesłać opinie/komentarze do koncepcji Studium za pomocą formularza online. Państwa opinie/komentarze zostaną przekazane do Urzędu Gminy Przemęt. Dziękujemy.


1 z 2
2 z 2

ARTYKUŁ INICJUJĄCY

Pogłębione konsultacje społeczne Studium Gminie Przemęt

2020-09-15 18:55:53 Autor: Cyfrowa Demokracja

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z rysunkiem stanowiącym załącznik do Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego w Gminie Przemęt. Rysunek do Studium znajdą Państwo w załącznikach po lewej stronie oraz na interaktywnej(...)

Więcej

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka