W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

Elektroniczny formularz do składania uwag do MPZP

Konsultacje społeczne MPZP "Stare Miasto" w Płocku

PYTANIA ANKIETY
Szanowni Państwo,

Niniejszy formularz służy do elektronicznego składania uwag do Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Stare Miasto" w ramach dodatkowych konsultacji społecznych, będących pozaustawowym uzupełnieniem do formalnej procedury zbierania uwag.

Udział w dodatkowych konsultacjach nie jest równoznaczny z wnoszeniem uwag do projektu MPZP w myśl zapisów ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. W świetle powyższego, formalne uwagi do planu należy złożyć niezależnie w terminach i formie, która zostanie określona i ogłoszona w toku procedury planistycznej.

Uwagi zebrane za pomocą elektronicznego formularza zostaną przekazane do Urzędu Miasta Płocka. Po wypełnieniu poniższych pól proszę kliknąć przycisk Zapisz. 

 


1 z 5
2 z 5
3 z 5
4 z 5
5 z 5

ARTYKUŁ INICJUJĄCY

Konsultacje społeczne MPZP "Stare Miasto" w Płocku

2020-04-03 14:58:08 Autor: Cyfrowa Demokracja

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z tekstem projektu uchwały MPZP "Stare Miasto" i projektem rysunku. Projekty konsultowanych dokumentów znajdą Państwo w załącznikach po lewej stronie.

Więcej

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka