W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

Wniosek do Miejscowego Planu Zagospodarowanie Przestrzennego dla obrębu geodezyjnego Duniniowo i części obrębu geodezyjnego Duninowo PGR

Konsultacje pisemne MPZP w Gminie Ustka

PYTANIA ANKIETY
Szanowni Państwo,

trwa proces konsultacji społecznych w ramach sporządzenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego w Gminie Ustka. Na obecnym etapie mogą Państwo przesłać wnioski lub uwagi za pomocą formularza on-line. Państwa wnioski lub uwagi zostaną rozpatrzone przez Urząd Gminy Ustka. Prosimy o zapozanie się z klauzulą na temat przetwarzania danych osobowych - link do klauzuli RODO. Dziękujemy.


1 z 4
2 z 4
3 z 4
4 z 4

ARTYKUŁ INICJUJĄCY

Konsultacje pisemne MPZP w Gminie Ustka

2020-02-06 11:27:08 Autor: Cyfrowa Demokracja

Na obecnym etapie mogą Państwo składać wnioski lub uwagi na piśmie, a dodatkowo również za pomocą formularza on-line. Szczegółowe instrukcje znajdą Państwo poniżej.

Więcej

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka