W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

Punkt kontaktowy online dot. MPZP w Grójcu

Konsultacje społeczne MPZP w Grójcu

PYTANIA ANKIETY
Trwa wieloetapowy proces konsultacji Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla 18 miejscowości w Gminie Grójec. Na obecnym etapie mogą Państwo przesłać uwagi lub pytania ogólne za pomocą formularza on-line. Państwa pytania zostaną przekazane do Urzędu Gminy i Miasta Grójec. Opcjonalnie mogą Państwo podać swoje dane kontaktowe (np. adres e-mail), ale nie jest to obowiązkowe. Prosimy o zapozanie się z klauzulą na temat przetwarzania danych osobowych - link do kluzuli RODO. Dziękujemy.


1 z 1

ARTYKUŁ INICJUJĄCY

Konsultacje społeczne MPZP w Grójcu

2019-07-01 16:40:55 Autor: Cyfrowa Demokracja

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w tym mieszkańców, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz inne osoby/instytucje zainteresowane Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w Gminie Grójec do udziału w procesie(...)

Więcej

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka