W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

Punkt kontaktowy online dot. MPZP w Gminie Baruchowo

Konsultacje społeczne MPZP w Gminie Baruchowo

PYTANIA ANKIETY
Trwa wieloetapowy proces konsultacji Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego w Gminie Baruchowo. Na obecnym etapie mogą Państwo przesłać opinie za pomocą formularza on-line. Państwa opinie/komentarze zostaną przekazane do Urzędu Gminy Baruchowo. Prosimy o zapozanie się z klauzulą na temat przetwarzania danych osobowych - link do kluzuli RODO. Dziękujemy.


1 z 3
2 z 3
3 z 3

ARTYKUŁ INICJUJĄCY

Konsultacje społeczne MPZP w Gminie Baruchowo

2019-05-30 14:58:08 Autor: Cyfrowa Demokracja

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w tym mieszkańców, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz inne osoby/instytucje zainteresowane Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w Baruchowie do udziału w procesie(...)

Więcej

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka