W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

Punkt kontaktowy online dot. Studium (SUiKZP) w Gminie Dydnia

Konsultacje społeczne Studium (SUiKZP) w Gminie Dydnia

PYTANIA ANKIETY
Trwa wieloetapowy proces konsultacji Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego w Gminie Dydnia. Na obecnym etapie mogą Państwo przesłać pytania ogólne za pomocą formularza on-line. Państwa pytania zostaną przekazane do Urzędu Gminy Dydnia. Jeśli chcą Państwo otrzymać odpowiedź prosimy o wpisanie swoich danych kontaktowych (np. adres e-mail), ale nie jest to obowiązkowe. Prosimy o zapozanie się z klauzulą na temat przetwarzania danych osobowych - link do kluzuli RODO. Dziękujemy.


1 z 1

ARTYKUŁ INICJUJĄCY

Konsultacje społeczne Studium (SUiKZP) w Gminie Dydnia

2019-03-18 14:58:08 Autor: Cyfrowa Demokracja

Poniżej znajdą Państwo główne zasady prowadzenia konsultacji społecznych. Zasady zostały opracowane przez autorów publikacji Kanon Lokalnych Konsultacji Społecznych. Kanon został wydany w 2015 przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych(...)

Więcej

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka