W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

03-02-2014 - 24-02-2014

Zasięg

gmina Chorkówka

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE


ZAŁĄCZNIKI

Lista załączników jest pusta.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona
A A A

Strategia rozwoju Gminy Chorkówka

Wprowadzenie do konsultacji

Wesprzyj pracę nad tworzeniem strategii rozwoju Gminy Chorkówka wypełniając ankietę.

Strategia Rozwoju Gminy Chorkówka

Jaka powinna być Gmina Chorkówka w przyszłości?

Trwają prace nad Strategią Rozwoju Gminy Chorkówka.Prace te zostały uruchomione w ramach projektu realizowanego od 2012 roku pn.: „Kompetentny urzędnik to przyjazny urząd” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet V. Dobre rządzenie, Działanie 5.2 Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej, Poddziałanie 5.2.1 Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej).

Strategia będzie dokumentem wyznaczającym kierunki rozwoju naszej Gminy na kolejne lata. Bardzo ważne są Państwa opinie o Gminie. Zespół opracowujący strategię bardzo chciałby się dowiedzieć, w jakim stopniu zaspakajane są potrzeby mieszkańców, dlatego prosimy o szczere i wyczerpujące wypowiedzi. Ankieta jest anonimowa. Z góry dziękujemy za udział w naszym badaniu.

Do 24 lutego br. trwa konsultacja, której celem jest określenie poziomu życia w Gminie dzisiaj i wyznaczenie dróg rozwoju na najbliższe lata.

Na podstawie analizy zebranych danych opracowana zostanie diagnoza społeczno-gospodarcza. Będzie ona podstawą do dalszych prac twórców dokumentu Strategii Rozwoju Gminy Chorkówka.

Bardzo istotny w tworzeniu dokumentu Strategii jest współudział mieszkańców. Aby stworzyć realną Strategię, służącą wszystkim mieszkańcom Gminy, potrzebne są głosy osób reprezentujących różne środowiska i grupy interesów.

Mieszkańcy mogą wyrazić swoje opinie poprzez wypełnienie ankiety za pośrednictwem Internetu. Urząd Gminy w Chorkówce przygotował także wersję papierową.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety!


Oświadczenie w sprawie błędu w ankiecie dla gminy Chorkówka

Błędy, które pojawiły się w wersji on-line ankiety dotyczącej Strategii Rozwoju Gminy Chorkówka, leżą po naszej stronie, czyli stronie wykonawcy. Są niedopatrzeniem pracownika, który wprowadzał wiele ankiet równolegle. To, że ankiety są podobne, jest rozwiązaniem celowym – badanie prowadzone jest w ramach projektu realizowanego od 2012 roku pn.: „Kompetentny urzędnik to przyjazny urząd” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet V. Dobre rządzenie, Działanie 5.2 Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej, Poddziałanie 5.2.1 Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej). Projekt zakłada przeprowadzenie pięciu podobnych ankiet, aby możliwe było porównanie wyników.

Wersja zaakceptowana przez Urząd Gminy Chorkówka nie zawierała błędów, a lista miejscowości była pełna.

Pragniemy przeprosić mieszkańców Zręcina za pominięcie ich miejscowości oraz późniejsze błędne wprowadzenie nazwy. Mieszkańcy Zręcina jak najbardziej mogą wypełniać ankiety i gorąco ich do tego zachęcamy.

Portal CyfrowaDemokracja.pl posiada funkcję zgłaszania uwag – każdy może zasugerować zmiany treści bądź funkcjonowania platformy. Dziękujemy za Państwa reakcję – zwróciła ona naszą uwagę na zaistniałe błędy. Dołożymy starań, aby sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości.

Raz jeszcze przepraszamy za zaistniałą sytuację. Mamy nadzieję, że nie zniechęci ona Państwa do udziału w konsultacji do Strategii Rozwoju Gminy Chorkówka.

Redakcja portalu CyfrowaDemokracja.pl

Lista załączników jest pusta.

Tagi: Gmina Chorkówka strategia rozwoju

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka