W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

07-07-2014 - 04-08-2014

Zasięg

gmina Brzozów

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE


ZAŁĄCZNIKI

Lista załączników jest pusta.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona
A A A

Strategia Rozwoju Gminy Brzozów

Wprowadzenie do konsultacji

Zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety, której wyniki pomogą w przygotowaniu aktualizacji Strategii Rozwoju Gminy Brzozów.

Strategia Rozwoju Gminy Brzozów

Trwają prace nad aktualizacją Strategii Rozwoju Gminy Brzozów do roku 2024. Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy do wypełnienia krótkiej ankiety.

Strategia będzie dokumentem wyznaczającym kierunki rozwoju gminy na kolejne lata. Zachęcamy więc mieszkańców do ocenienia jakości życia codziennego, usług komunalnych i społecznych, polityki gospodarczej, turystyki i promocji. Prosimy także o wskazanie największych atutów i słabości gminy oraz kierunków, w jakich powinna rozwijać się w przyszłości.

Dokument będzie służył mieszkańcom przez wiele lat, dlatego niezbędnym jest udział w tych pracach przedstawicieli społeczności lokalnej, reprezentujących różne środowiska i grupy interesów.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu!

Lista załączników jest pusta.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka