W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

DANE KONSULTACJI

Autor
Termin

29-10-2013 - 05-12-2013

Zasięg

miasto Chorzów

Rodzaj

Oficjalna

OCEŃ KONSULTACJĘ

PODSUMOWANIE


ZAŁĄCZNIKI

Lista załączników jest pusta.

UDOSTĘPNIJ

KONSULTACJA

Konsuklatcja zakończona
A A A

Jak mieszka Ci się w Chorzowie? Wypełnij ankietę

Wprowadzenie do konsultacji

Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacji. Konsultacja przedłużona do 5 grudnia.

Jak mieszka Ci się w Chorzowie? Wypełnij ankietę

Powiedz, jak Ci się żyje w Chorzowie - jak oceniasz estetykę i czystość w mieście, poziom bezpieczeństwa, dostęp do żłobków i przedszkoli. Władze miasta serdecznie zapraszają do udziału w ankiecie. Właśnie rozpoczęto prace nad nową strategią rozwoju miasta. Odpowiedzi pozwolą na określenie kierunków rozwoju miasta do roku 2030.

W przygotowanej na potrzeby badań ankiecie zawarto kilkanaście pytań dotyczących oceny życia w Chorzowie oraz tego jak miasto ma wyglądać w przyszłości. Ponadto mieszkańcy będą mogli wskazać te sfery życia w mieście, które wymagają poprawy oraz kierunki jego rozwoju w przyszłości.

Badania ankietowe są częścią prac nad strategią rozwoju miasta do roku 2030. Na podstawie analizy zebranych danych opracowana zostanie diagnoza społeczno - gospodarcza. Będzie ona podstawą do dalszych prac zespołu roboczego nad strategią. Wypracowane podczas warsztatów cele i zadania posłużą do opracowania projektu strategii.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w ankiecie!

 

Lista załączników jest pusta.

Tagi: Miasto Chorzów strategia rozwoju

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swoje pytanie, propozycję lub komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie zadał pytania.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka