W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁY

11

Oceany na sprzedaż
- trzeci ranking
detalistów

22-08-2011 | Katia Winnicka

Greenpeace opublikował dziś trzecią edycję rankingu „Oceany na sprzedaż”. Oceniono w nim 9 największych sieci sprzedaży detalicznej w Polsce pod kątem ich strategii pozyskiwania ryb, produktów rybnych i owoców morza. Greenpeace wskazuje w nim(...)

9

Po co są nazwy?

Co kilka miesięcy do mieszkańców Warszawy dociera informacja o nadaniu kontrowersyjnej nazwy ulicy bądź zmianie takiej, która na dobre zadomowiła się w świadomości warszawiaków. Jedną z najbardziej dyskusyjnych decyzji Rady Miasta było(...)

7

Wybieraj: nowe auto
albo dodatkowy
„haracz”

20-04-2011 | Ewa Myśliwiec

Rejestracja auta sprowadzonego z krajów UE wiąże się z obowiązkiem uiszczenia dodatkowych opłat, co jest równoznaczne z podwójnym opodatkowaniem. Według przedstawicieli UE doskonałym rozwiązaniem tego problemy jest zastąpienie opłaty akcyzowej(...)

6

Czy e-administracja
ułatwi nam życie?

22-02-2011 | Joanna Res

Komunikacja z urzędem przez Internet staje się coraz bardziej powszechna. Coraz więcej gmin wprowadza e-usługi, które usprawnią funkcjonowanie urzędu – ograniczą biurokrację i zmniejszą koszty. Poprzez e-urząd będziemy mogli załatwić większość(...)

5

Farmy wiatrowe w
warmińsko-mazurskim

02-03-2012 | Katarzyna Kinga

Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Energii Odnawialnej i Telekomunikacji, chce uświadomić samorządowcom - chętnym do tworzenia farm wiatrowych, zagrożenia takich inwestycji. W Koalicji 'Bezpieczna Energia' utworzonej w imię(...)

5

Komunikacja znów
droższa

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie planuje kolejną podwyżkę cen biletów na komunikację miejską, która ma wejść w życie już 1 stycznia 2013r.

4

Wojska w wojsku
coraz mniej

23-03-2011 | Alina Raduła

Polska armia przechodzi głęboki kryzys i potrzebuje pomocy, i przeprowadzania zmian we wszystkich sferach. Obecnie armia funkcjonuje w swoistym stanie zawieszenia. Tak naprawdę działa na zasadzie czuwania i ewentualnej gotowości do podjęcia(...)

4

Koniec rodziny na
swoim

16-06-2011 | Ewa Myśliwiec

Od początku lipca 2011 roku program „Rodzina na Swoim” zostanie praktycznie usunięty, przynajmniej jeśli chodzi o rynek pierwotny.

4

Powstrzymać
papierosowego
zabójcę

28-07-2011 | Ewa Myśliwiec

Najnowsze pomysły dotyczące zmian w dyrektywie tytoniowej przedstawione przez Komisję Europejską to wprowadzenie obowiązku umieszczania ostrzeżeń zdrowotnych w postaci znaków graficznych i obrazków na paczkach papierosów oraz zakaz stosowania(...)

Dodaj nowy artykuł

FILTR TREŚCI

Pokazuj wszystkie zdarzenia w regionie

Wyświetlaj konsultacje i artykuły o zasięgu z regionu oraz dotyczące zdarzeń na terenie wszystkich regionów leżących w regionu.

Pokazuj wszystkie zdarzenia o zasięgu z regionu

Wyświetlaj konsultacje i artykuły o zasięgu z regionu (bez uwzględnienia zdarzeń na terenie poszczególnych regionów).

OSTATNIE WYPOWIEDZI na CD

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka