W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁY

Opracowanie
Strategii Rozwoju
Powiatu Mieleckiego

04-03-2021 | Cyfrowa Demokracja

Powiat mielecki składa się z miasta Mielec oraz dziewięciu gmin: Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Gminy Wiejskiej Mielec, Padew Narodowa, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne, Przecław i Radomyśl Wielki.

Strategia Rozwoju
Gminy Przeworsk do
2030 roku

09-10-2020 | Cyfrowa Demokracja

Strategia będzie wyznaczała przyszłe kierunki rozwoju Gminy, a także priorytety w zakresie działalności władz samorządowych. W związku z tym bardzo ważne jest, aby Strategia odpowiadała rzeczywistym potrzebom i preferencjom mieszkańców.

Strategia Rozwoju
Powiatu
Krośnieńskiego na
lata 2021 - 2027

16-09-2020 | Cyfrowa Demokracja

Strategia będzie wyznaczała przyszłe kierunki rozwoju Powiatu, a także priorytety w zakresie działalności władz samorządowych. W związku z tym bardzo ważne jest, aby Strategia odpowiadała rzeczywistym potrzebom
i preferencjom mieszkańców.

Strategia Rozwoju
Gminy Zelów na lata
2021–2027

21-07-2020 | Cyfrowa Demokracja

Strategia będzie się odnosiła do najważniejszych aspektów rozwoju gminy raz warunków życia mieszkańców w długookresowej perspektywie. Dlatego też tak ważny jest udział Państwa w tworzeniu tego dokumentu.

Strategia dla Gminy
i Miasta Grójec na
lata 2021–2030

21-07-2020 | Cyfrowa Demokracja

W związku z rozpoczęciem prac nad opracowaniem nowej Strategii dla Gminy i Miasta Grójec na lata 2021–2030 zapraszamy Państwa do udziału w badaniu społecznym prowadzonym na potrzeby opracowania tego dokumentu.

Polityka Zdrowotna
dla miasta Torunia
na lata 2019-2025

18-06-2018 | Cyfrowa Demokracja

Szanowni Państwo!
W związku z rozpoczęciem prac nad opracowaniem Polityki Zdrowotnej dla miasta Torunia na lata 2019-2025, Urząd Miasta w Toruniu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w badaniu ankietowym dotyczącym aspektów ochrony(...)

Badanie Foresight
dla Płocka

26-02-2018 | Cyfrowa Demokracja

Eksperci ResPublic zakończyli realizację badania Foresight dla Płocka, prowadzonego w ramach prac nad Strategią Zrównoważonego Rozwoju Miasta Płocka do 2030 roku.

Dodaj nowy artykuł

FILTR TREŚCI

Pokazuj wszystkie zdarzenia w regionie

Wyświetlaj konsultacje i artykuły o zasięgu z regionu oraz dotyczące zdarzeń na terenie wszystkich regionów leżących w regionu.

Pokazuj wszystkie zdarzenia o zasięgu z regionu

Wyświetlaj konsultacje i artykuły o zasięgu z regionu (bez uwzględnienia zdarzeń na terenie poszczególnych regionów).

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka