W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁ

Zapraszamy na warsztaty
diagnostyczne w Muszynie!

Opublikowano: 2016-06-13 16:40:01
Kategoria: Rewitalizacje
Autor(redaktor): Cyfrowa Demokracja

W związku z trwającymi pracami dotyczącymi Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna na lata 2016-2023 serdecznie zapraszamy na warsztaty diagnostyczne dotyczące wyznaczenia obszaru rewitalizacji, które odbędzie się 17 czerwca 2016 roku o godzinie 9:00 w Sali Narad Urzędu Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna.

Na podstawie wstępnej diagnozy sytuacji w gminie zostaną zaprezentowane obszary zdegradowane. Celem spotkania jest wytypowanie miejsc, w których występuje natężenie negatywnych zjawisk w sferze społecznej, przestrzenno- funkcjonalnej, gospodarczej, technicznej i środowiskowej. Dzięki pracy warsztatowej z mieszkańcami dowiemy się jakie problemy występują w mieście i gminie oraz które obszary wymagają pilnej interwencji ze strony władz miasta i gminy.

Na spotkanie szczególnie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane i/ lub zaangażowane w rozwój społeczny, gospodarczy i przestrzenny Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna. Na spotkaniu wykonawca Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna na lata 2016-2023 przedstawi ogólne założenia dokumentu, działania jakie zostaną przeprowadzone w celu wyznaczenia obszarów zdegradowanych na terenie Gminy Muszyna.

Gminny Program Rewitalizacji jest dokumentem, który programuje proces rewitalizacji na tych obszarach gminy, na których stwierdzono największe nasilenie negatywnych zjawisk społecznych, gospodarczych i przestrzennych. Podstawą dokumentu będą działania rewitalizacyjne (projekty) zaplanowane na obszarach dysfunkcyjnych, które zostaną wpisane do Gminnego Programu Rewitalizacji, a w przyszłości mają szansę na uzyskanie zewnętrznego finansowania, m.in. z funduszy strukturalnych UE. Zachęcam do udziału w spotkaniu. 

Spotkanie poprowadzą konsultanci firmy ResPublic, wykonawcy wyłonieni w procedurze przetargowej przez Urząd Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Rewitalizacje


Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Liczba komentarzy: 0 Pozytywnych: 0 Negatywnych: 0 Neutralnych: 0

Nikt jeszcze nie dodał komentarza.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka