W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁ

Konsultacje społeczne
projektu dokumentu Strategii
Płocka

Opublikowano: 2018-04-05 15:55:55
Kategoria: Społeczeństwo
Autor: Cyfrowa Demokracja

Szanowni Państwo!

W związku z trwającymi od dnia 5 kwietnia do dnia 27 kwietnia 2018 konsultacjami społecznymi projektu dokumentu Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Płocka do roku 2030, Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski zaprasza do przesyłania uwag i propozycji zmian zapisów w dokumencie. Uwagi do projektu dokumentu można zgłaszać na pomocą elektronicznego formularza na plaftormie Cyfrowa Demokracja lub na formularzu w wersji papierowej (dostępnym na stronie internetowej Urzędu Miasta Płocka).

W ramach konsultacji społecznych odbędzie się również otwarte spotkanie z mieszkańcami miasta w dniu 11 kwietnia 2017 r. o godz. 17:00 w Urzędzie Miasta Płocka, ul. Stary Rynek 1. Celem spotkania jest prezentacja kluczowych zapisów Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Płocka. Elementem spotkania będzie również dyskusja oraz wnoszenie wniosków i uwag do zapisów Strategii.

Zachęcamy do zapoznania się z projektem dokumentu Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Płocka, który dostępny jest w załączniku do formularza konsultacji oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta Płocka.

Uwagi można składać do dnia 27.04.2018 r.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Liczba komentarzy: 0 Pozytywnych: 0 Negatywnych: 0 Neutralnych: 0

Nikt jeszcze nie dodał komentarza.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka