W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁ

herb gminy zelów

herb gminy zelów

Strategia Rozwoju Gminy Zelów
na lata 2021–2027

Opublikowano: 2020-07-21 14:52:17
Kategoria: Społeczeństwo
Autor: Cyfrowa Demokracja

Strategia będzie się odnosiła do najważniejszych aspektów rozwoju gminy raz warunków życia mieszkańców w długookresowej perspektywie. Dlatego też tak ważny jest udział Państwa w tworzeniu tego dokumentu.

Będziemy wdzięczni za poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety. Ankieta jest w pełni anonimowa.

Ankietę mogą Państwo wypełnić przy pomocy formularza online, klikając w czerwony guzik po lewej [Weź udział]. Z góry dziękujemy za udział w badaniu.

Strategia rozwoju nie jest dokumentem o charakterze obowiązkowym, niemniej posiadanie dokumentu umożliwia pozyskiwanie środków zewnętrznych na realizację zadań własnych Gminy zgodnych ze strategią. Strategia zostanie opracowana zgodnie z zasadami planowania zrównoważonego rozwoju i będzie spójna z obowiązującymi dokumentami programowymi na szczeblu krajowym i regionalnym. Ponadto nowa strategia rozwoju będzie wpisywać się w aktualne uwarunkowania wewnętrzne i zewnętrzne rozwoju społeczno-gospodarczego, które uległy dynamicznym zmianom oraz w perspektywę finansową Unii Europejskiej, będąc jednocześnie spójną z dokumentami strategicznymi na poziomie regionalnym i krajowym. Projekt Strategii zostanie opracowany przez wyodrębniony w strukturze urzędu zespół złożony z jej pracowników przy udziale społeczności lokalnej.

 

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Liczba komentarzy: 0 Pozytywnych: 0 Negatywnych: 0 Neutralnych: 0

Nikt jeszcze nie dodał komentarza.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka