W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁ

Strategia Rozwoju Lokalnego
gminy Tarczyn - ankieta

Opublikowano: 2016-03-15 11:20:25
Kategoria: Społeczeństwo
Autor(redaktor): Piotr Kowalczyk

Drodzy Mieszkańcy gminy Tarczyn!

Pragniemy Państwa poinformować o odbywających się pracach nad Lokalną Strategią Rozwoju gminy Tarczyn na lata 2016 – 2025.

Prosimy o zaangażowanie się w proces tworzenia Strategii poprzez wypełnienie ankiety oraz udział w planowanych konsultacjach 21 III 2016 Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn (sala kinowa) g.18.

Przygotowywana Strategia jest dokumentem kierunkowym. Stanowi ona narzędzie, które wyznacza ramy racjonalnego gospodarowania posiadanymi zasobami, co nie pozwoli w przyszłości na przeszacowanie możliwości inwestycyjnych gminy w stosunku do budżetu.                                        

Proces planowania strategicznego rozpoczęliśmy od dokładnej analizy stanu gminy w podstawowych sferach życia społecznego. W ten sposób pragniemy wyznaczyć obszary priorytetowe oparte na mocnych stronach gminy i dla tych obszarów określić strategiczne cele i przedsięwzięcia.

Sama diagnoza stanu gminy nie jest jednak wystarczająca.

I tu nasza prośba do Państwa.

Prosimy o włączenie się Mieszkańców gminy Tarczyn w proces tworzenia Strategii poprzez wypełnienie przygotowanej ankiety.

Nie wyobrażamy sobie stworzenia planu rozwoju gminy bez konsultacji i uwzględnienia Państwa głosu. W naszej ocenie Gmina powinna rozwijać się dla dobra Mieszkańców, dlatego Państwa głos jest dla Nas tak ważny.

Wyniki ankiety pragniemy uwzględnić w procesie tworzenia Strategii. Opinie Mieszkańców mogą okazać się cenniejsze niż sama diagnoza, dlatego tak bardzo nam na nich zależy.

Z góry dziękujemy za poświęcony przez Państwa czas na wypełnienie ankiety.

Tagi: Tarczyn

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Liczba komentarzy: 0 Pozytywnych: 0 Negatywnych: 0 Neutralnych: 0

Nikt jeszcze nie dodał komentarza.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

OSTATNIE WYPOWIEDZI na CD

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka