W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁ

Strategia Rozwoju gminy
Srokowo - konsultacja
dokumentu

Opublikowano: 2015-04-14 11:11:18
Kategoria: Społeczeństwo
Autor: Cyfrowa Demokracja

Prace nad Strategią Rozwoju gminy Srokowo dobiegają końca. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem oraz zgłoszenia swoich uwag i sugestii.

Strategia składa się z diagnozy obecnego stanu gminy Srokowo oraz części strategicznej,  gdzie analizowane są problemy, z jakimi mierzy się gmina, omawiane słabe i mocne strony gminy, prezentowana jest analiza makrootoczenia. Część strategiczna diagnozy określa także misję i wizję. Wizja przedstawia pożądany obraz gminy w 2020 roku, przy założeniu wystąpienia pozytywnych uwarunkowań. Z kolei misja stanowi syntetyczną deklarację, najogólniejszą koncepcję działania. Misja jest także zobowiązaniem partnerów na przyszłość.

W załączniku do konsultacji znajduje się przygotowana wersja Strategii Rozwoju. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem. Zapraszamy także na spotkanie konsultacyjne w Państwa gminie, w trakcie którego zaprezentowane zostaną główne wnioski płynące z dokumentu.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Liczba komentarzy: 0 Pozytywnych: 0 Negatywnych: 0 Neutralnych: 0

Nikt jeszcze nie dodał komentarza.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka