W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁ

Komitet Rewitalizacji w
Mieście Ustka

Opublikowano: 2016-05-19 14:02:42
Kategoria: Rewitalizacje
Autor(redaktor): Cyfrowa Demokracja

Komitet Rewitalizacji zgodnie z Ustawą z dnia 9 października o rewitalizacji stanowi forum współpracy i dialogu interesariuszy z organami gminy w sprawach dotyczących przygotowania, prowadzenia i oceny rewitalizacji oraz pełni funkcję opiniodawczo-doradczą wójta, burmistrza albo prezydenta miasta.

Z proponowanymi zasadami wyznaczania składu oraz działaniami Komitetu Rewitalizacji będzie można zapoznać się od dnia 27 maja 2016 r. w siedzibie Urzędu Miasta Ustka przy ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 3, pokój 208 w godzinach pracy urzędu tj. w poniedziałek 8:00-16:00, wtorek – piątek 7:30 -15:30 lub na stronie internetowej www.ustka.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Miasta Ustka. Zasady te zostaną będzie również pobrać z załączników zamieszczonych poniżej.

Uwagi będzie można zgłaszać w terminie do dnia 25 czerwca 2016 r. Zgłaszane uwagi będą zweryfikowane pod kątem zgodności z ustawą o rewitalizacji i Wytycznymi Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju w zakresie rewitalizacji w programach operacyjnych na lata 2014-2020 oraz skonsultowane z Zespołem ds. Rewitalizacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. 

Aby zgłosić uwagi do dokumentu prosimy kliknąć czerwony przycisk po lewej stronie - Zgłoś uwagi do dokumentu.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Rewitalizacje


Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Liczba komentarzy: 0 Pozytywnych: 0 Negatywnych: 0 Neutralnych: 0

Nikt jeszcze nie dodał komentarza.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

OSTATNIE WYPOWIEDZI na CD

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka