W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁ

Programu Rewitalizacji w Nowym
Sączu

Opublikowano: 2016-11-04 12:56:22
Kategoria: Rewitalizacje
Autor: Cyfrowa Demokracja

Dokument opisuje kluczowe przedsięwzięcia zmierzające do polepszenia warunków życia mieszkańców na wyznaczonym obszarze rewitalizacji, obejmującego osiedla: Stare Miasto, Centrum, Kilińskiego, Przydworcowe. Zachęcamy Państwa do przedstawiania swoich uwag, opinii i propozycji dotyczących projektu Programu Rewitalizacji w terminie od dnia 4 listopada 2016 r. do dnia 5 grudnia 2016 r. Konsultacje społeczne prowadzone będą w formie: 1) spotkania konsultacyjnego z grupami przedstawicielskimi 2) otwartej debaty publicznej dla mieszkańców obszaru rewitalizacji oraz dla wszystkich interesariuszy rewitalizacji, 3) zbierania uwag ustnych w punkcie informacyjno-konsultacyjnym, działającym w Centrum Informacji Turystycznej, przy ul. Szwedzkiej 2, w czwartki w godzinach od 13.00 do 17.00 oraz w piątki w godzinach od 9.00 do 13.00 4) zbierania uwag, propozycji i opinii w postaci papierowej i elektronicznej z wykorzystaniem formularza zgłaszania uwag.

Formularz oraz link do formularza internetowego (do wypełnienia on-line) zostanie umieszczony na stronie podmiotowej miasta w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej Urzędu Miasta Nowego Sącza pod adresem internetowym http://www.nowysacz.pl (wejście przez zakładkę: „Rewitalizacja Miasta Nowego Sącza”, podzakładka: „Konsultacje społeczne” oraz przez zakładkę: „Konsultacje społeczne”) oraz na stronie internetowej poświęconej procesowi rewitalizacji w mieście Nowy Sącz, pod adresem internetowym http://www.rewitalizacja-nowysacz.pl (wejście przez zakładkę: „Aktualności”). Formularz zgłaszania uwag będzie można także pobrać na dzienniku podawczym Urzędu Miasta Nowego Sącza, w Wydziale Przedsiębiorczości i Funduszy Zewnętrznych oraz w Wydziale Spraw Obywatelskich, w godzinach pracy Urzędu. Wypełnione formularze można dostarczyć do Urzędu Miasta Nowego Sącza drogą korespondencyjną (Rynek 1, 33-300 Nowy Sącz) lub złożyć bezpośrednio na dzienniku podawczym (Rynek 1, 33-300 Nowy Sącz, pokój nr 9) w godzinach pracy Urzędu, bądź przesłać elektronicznie na adres: wpr@nowysacz.pl, jak również wypełnić drogą internetową (on-line) na platformie do konsultacji społecznych cyfrowademokracja.pl. Materiał informacyjny dotyczący przedmiotu konsultacji będzie dostępny na stronie podmiotowej miasta w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej Urzędu Miasta Nowego Sącza pod adresem internetowym http://www.nowysacz.pl (wejście przez zakładkę: „Rewitalizacja Miasta Nowego Sącza” podzakładka „Konsultacje społeczne” oraz zakładkę: „Konsultacje społeczne”) oraz na stronie internetowej poświeconej procesowi rewitalizacji w mieście Nowy Sącz, pod adresem internetowym http://www.rewitalizacja-nowysacz.pl (wejście przez zakładkę: „Aktualności”), jak również w Wydziale Przedsiębiorczości i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miasta Nowego Sącza, ul. Narutowicza 6, w godzinach pracy Urzędu.

 

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Rewitalizacje


Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Liczba komentarzy: 0 Pozytywnych: 0 Negatywnych: 0 Neutralnych: 0

Nikt jeszcze nie dodał komentarza.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka