W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁ

Polityka Zdrowotna dla miasta
Torunia na lata 2019-2025

Opublikowano: 2018-06-18 11:59:23
Kategoria: Społeczeństwo
Autor: Cyfrowa Demokracja

Szanowni Państwo!
W związku z rozpoczęciem prac nad opracowaniem Polityki Zdrowotnej dla miasta Torunia na lata 2019-2025, Urząd Miasta w Toruniu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w badaniu ankietowym dotyczącym aspektów ochrony zdrowia mieszkańców miasta. Udział w badaniu będzie możliwy poprzez platformę Cyfrowa Demokracja oraz poprzez bezpośrednie wypełnienie papierowej wersji ankiety w wielu, dostępnych punktach Miasta.

Kwestionariusz został podzielony na pytania dotyczące samooceny stanu zdrowia, stylu życia, oceny zaspokojenia potrzeb zdrowotnych oraz wiedzy i potrzeb mieszkańców w zakresie profilaktyki.
Zależy nam na Państwa opinii, ponieważ dzięki niej będzie możliwe opracowanie dokumentu, który będzie obiektywnie diagnozował sytuację w obszarze zdrowia oraz w lepszym stopniu odpowiadał na potrzeby mieszkańców w tym zakresie.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Społeczeństwo


Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Liczba komentarzy: 0 Pozytywnych: 0 Negatywnych: 0 Neutralnych: 0

Nikt jeszcze nie dodał komentarza.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka