W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁ

Mońki - Gminny Program
Rewitalizacji

Opublikowano: 2017-03-24 15:15:02
Kategoria: Rewitalizacje
Autor: Cyfrowa Demokracja

Gminny Program Rewitalizacji Gminy Mońki to dokument operacyjny, który stanowił będzie podstawowe narzędzie prowadzenia rewitalizacji na terenie Gminy Mońki, zapewniając jej kompleksowość oraz działania w ścisłej współpracy ze społecznością lokalną.

Na podstawie art. 5a ust.1, art. 30 ust.1 i ust.2 pkt 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2016 r. poz. 446 z p62n. zm.) oraz art. 6 w związku z art.11 ust.3 ustawy z dnia 9 pa1dziemika 2015 r. o rewitalizacji (Dz.U.z2015r. poz.1777 z późn.zm.) rozpocznie się proces konsultacji społecznych dotyczący wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Mońki. Konsultacje mają na celu zebranie od interesariuszy rewitalizacji uwag, opinii i propozycji odnośnie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Mońki. Konsultacje przeprowadzone będą w okresie od dnia 25 marca 2017r, do dnia 24 kwietnia 2017r. w formie:
Zbierania uwag, propozycji i opinii w formie papierowej i elektronicznej, z wykorzystaniem ankiety i formularza konsultacyjnego, który będzie można dostarczyć:

  • drogą elektroniczną (sekretariat@um-monki. pl),
  • drogą korespondencyjną (Urząd Miejski w Mońkach, ul. Słowackiego 5a, 19-100 Mońki),
  • bezpośrednio do sekretariatu (pokój nr 114) Urzędu Miejskiego w Mońkach, ul. Słowackiego 5a, 19-100 Mońki,
  • za pomocą aktualnej platformy internetowej (przycisk "Weź Udział!")
  • ankieta elektroniczna:  ankieta konsultacyjna

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Rewitalizacje


Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Liczba komentarzy: 0 Pozytywnych: 0 Negatywnych: 0 Neutralnych: 0

Nikt jeszcze nie dodał komentarza.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka