W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

AUTOR

imie i nazwisko

Cyfrowa Demokracja

konto admina-wew

UDOSTĘPNIJ

GRUPA

partia zielonych rp

Miłośnicy kraju

Grupa poświęcona osobom, którym los Naszego Kraju nie jest obojętny. Chcemy dostrzec wartość naszej ojczyzny.

ARTYKUŁ

Matura to bzdura

Opublikowano: 2011-07-13 15:26:21
Kategoria: Nauka i zdrowie
Autor: Cyfrowa Demokracja

Maturzyści żądają prawa do możliwości podważania maturalnych wyników, które obecnie są ostateczne i nie podlegają żadnym zmianom. Maturzyści mają mocnego sojusznika w postaci rzecznika praw obywatelskich.

Wielu maturzystów czuje się wręcz oszukanymi przez OKE. Rezultaty egzaminacyjne w wielu przypadkach wywołały szok. Wielu wzorowych uczniów uzyskało zaskakująco niskie wyniki. Co odważniejsi ruszyli więc do OKE by zobaczyć swoje prace. W licznych przypadkach okazuje się, że rzeczywiście ocena jest niesprawiedliwa. Jednak nawet gdy widać to jak na dłoni, maturzyści nie mają szans na zmianę wyników.

Słaby wynik na świadectwie maturalnym automatycznie odbiera szansę na dostanie się na wymarzony kierunek studiów na renomowanej uczelni, a co za tym idzie szansę na zdobycie dobrej pracy w przyszłości.

Zatem egzamin maturalny to kluczowy moment w życiu młodego człowieka. Od tego zależy jego kariera zawodowa i poziom zamożności. Dlatego też jest o co „walczyć”.

A co Państwo myślą na ten temat? Czy wyniki maturalne powinny być podważalne?

Więcej na stronie: http://www.dziennikpolski24.pl/pl/aktualnosci/malopolska/1157047-maturzystka-zada-zmiany-prawa.html,0:pag:2,0:pag:1#nav0

Zapraszam do dyskusji

EM

 

Tagi: matura wyniki matur

Kategoria: Nauka i zdrowie


Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Liczba komentarzy: 0 Pozytywnych: 0 Negatywnych: 0 Neutralnych: 0

Nikt jeszcze nie dodał komentarza.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka