W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁ

Konsultacje projektu GPR Gminy
Raszyn na lata 2016-2023

Opublikowano: 2016-12-23 10:13:43
Kategoria: Rewitalizacje
Autor: Cyfrowa Demokracja

Konsultacje rozpoczynają się 23 grudnia 2016 r. i zakończą się 22 stycznia 2017 r. Dokument dostępny jest do pobrania na stronie internetowej Urzędu Gminy Raszyn (www.raszyn.pl), na dedykowanej stronie na temat rewitalizacji w Gminie Raszyn www.rewitalizacja.raszyn.pl oraz na platformie do konsultacji społecznych www.cyfrowademokracja.pl.

Zgłaszanie uwag do treści projektu odbywa się za pomocą formularza uwag w formie elektronicznej oraz papierowej. Formularze są do pobrania w punkcie informacyjno-konsultacyjnym w Centrum Kultury Raszyn oraz na w/w stronach internetowych.

Wypełnione czytelnie formularze będzie można dostarczyć: 

a)      drogą elektroniczną na adres e-mail: m.maslowska@respublic.pl wpisując w tytule „Konsultacje społeczne – projekt dokumentu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Raszyn na lata 2016 - 2023 – Integracja Społeczna i Terytorialna” lub online na stronie cyfrowademokracja.pl

b)      drogą korespondencyjną na adres Urzędu Gminy Raszyn, ul. Szkolna 2a, 05-090 Raszyn, z dopiskiem: „Konsultacje społeczne – projekt dokumentu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Raszyn na lata 2016 - 2023 – Integracja Społeczna i Terytorialna”

c)      bezpośrednio w Urzędzie Gminy Raszyn na biuro podawcze (Raszyn, ul. Szkolna 2a) w godzinach pracy urzędu.

Zbieranie uwag ustnych i wniosków do protokołu odbywać się będzie w „Centrum Kultury Raszyn” (Raszyn, Al. Krakowska 29a) i w Referacie Realizacji Projektów (Raszyn, ul. Unii Europejskiej 3), od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14.

W ramach konsultacji społecznych projektu dokumentu GPR planowane jest spotkanie informacyjno-konsultacyjne z interesariuszami rewitalizacji (planowane w styczniu 2017 r. w trakcie trwania konsultacji społecznych; szczegóły zostaną ogłoszone na w/w stronach internetowych).

Zgodnie z art. 6 ust. 7 i 9 Ustawy o rewitalizacji niezwłocznie po zakończeniu niniejszych konsultacji opracowana zostanie informacja podsumowująca ich przebieg, zawierająca dane o miejscu i czasie ich przeprowadzenia oraz omówienie ich przebiegu, a w przypadku formy, o której mowa w pkt. 1 – również wszystkie uwagi wraz z odniesieniem się do nich. Zamieszczenie na stronie podmiotowej gminy w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Raszyn w zakładce rewitalizacja (http://www.bip.raszyn.pl/?c=530) informacji dotyczących wszystkich przeprowadzonych form konsultacji społecznych kończy te konsultacje.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Rewitalizacje


Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Liczba komentarzy: 0 Pozytywnych: 0 Negatywnych: 0 Neutralnych: 0

Nikt jeszcze nie dodał komentarza.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka