W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁ

Klastry w Obszarze
Funkcjonalnym Aglomeracji
Konińskiej

Opublikowano: 2014-11-18 10:57:40
Kategoria: Gospodarka
Autor(redaktor): Cyfrowa Demokracja

To już ostatni etap projektu „Analiza dotycząca możliwości tworzenia klastrów i innych powiązań przedsiębiorstw na terenie Obszaru Funkcjonalnego Aglomeracji Konińskiej”. Przygotowaliśmy projekt dokumentu i pragniemy poznać Państwa opinię na jego temat.

Dlatego też zapraszamy Państwa do zapoznania się z projektem dokumentu oraz do udziału w krótkiej ankiecie, w której pytamy o opinię na temat poszczególnych części analizy. Państwa uwagi i sugestie są dla nas bardzo ważne, ponieważ będą mogły zostać wykorzystane przy opracowaniu ostatecznej wersji dokumentu.

Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim osobom, które dotąd wzięły udział w projekcie. Dzięki Państwu mogliśmy tworzyć dokument w oparciu nie tylko o dane zawarte w innych dokumentach i statystyki, ale także Państwa wiedzę i doświadczenie.

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Gospodarka


Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Liczba komentarzy: 0 Pozytywnych: 0 Negatywnych: 0 Neutralnych: 0

Nikt jeszcze nie dodał komentarza.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka