W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁ

Gminny Program Rewitalizacji
Gminy Muszyna

Opublikowano: 2016-12-30 09:41:40
Kategoria: Rewitalizacje
Autor: Cyfrowa Demokracja

Zgodnie z art. 5a ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. U. 2016 r. poz. 446) oraz art. 17 ust. 2 pkt. 3 i art. 6 ustawy z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji (Dz. U. z 2015 r. poz. 1777 z późn. zm.) Burmistrz Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu dokumentu "Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Muszyna na lata 2016 - 2023". Celem konsultacji jest zebranie uwag, propozycji i opinii na temat projektu przedmiotowego dokumentu. Proces konsultacji oraz uzgodnień dokumentu doprowadzi do opracowania ostatecznej wersji „Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Muszyna na lata 2016 - 2023”. Konsultacje społeczne przeprowadzone będą w terminie od dnia 30.12.2016 roku do dnia 29.01.2017 roku w następujących formach:

1. Zbieranie uwag i wniosków w formie papierowej oraz elektronicznej z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego. Wypełnione czytelnie formularze będzie można dostarczyć:

a. drogą elektroniczną na adres e-mail: o.czeranowska@respublic.pl wpisując w tytule „Konsultacje społeczne – projekt Gminnego Programu Rewitalizacji” lub online (przycisk „Weź udział!” w zakładce po lewej stronie)

b. drogą korespondencyjną na adres Urzędu Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna, ul. Rynek 31, 33-370 Muszyna, z dopiskiem: „Konsultacje społeczne – projekt Gminnego Programu Rewitalizacji”

c. bezpośrednio do sekretariatu Urzędu Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna, ul. Rynek 31.

2. Zbieranie uwag i wniosków do protokołu do sekretariatu Urzędu Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna, ul. Rynek 31, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu.

3. Spotkania informacyjno-konsultacyjnego z interesariuszami rewitalizacji (planowane w styczniu 2017 roku w trakcie trwania konsultacji społecznych).

Tagi: Nie przypisano do artykułu żadnych tagów

Kategoria: Rewitalizacje


Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, aby dodać swoją opinię. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Liczba komentarzy: 0 Pozytywnych: 0 Negatywnych: 0 Neutralnych: 0

Nikt jeszcze nie dodał komentarza.
Bądź pierwszy, nie pozwól przejść temu tematowi bez echa !

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka