W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na dalsze używanie tych plików. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Zamknij

ARTYKUŁY

Badanie Foresight
dla Płocka

26-02-2018 | Cyfrowa Demokracja

Eksperci ResPublic zakończyli realizację badania Foresight dla Płocka, prowadzonego w ramach prac nad Strategią Zrównoważonego Rozwoju Miasta Płocka do 2030 roku.

Rewitalizacja w
gminie Niwiska

02-02-2018 | Cyfrowa Demokracja

Badanie ankietowe jest częścią prac nad „Lokalnym Programem Rewitalizacji Gminy Niwiska na lata 2018-2023”.

Gminny Program
Rewitalizacji w
Gminie Spytkowice

30-11-2017 | Cyfrowa Demokracja

Gminny Program Rewitalizacji dla Gminy Spytkowice jest dokumentem planistycznym o charakterze operacyjnym określającym działania w sferach: społecznej, gospodarczej, technicznej, środowiskowej oraz przestrzenno-funkcjonalnej. Celem programu(...)

Komitet
Rewitalizacji GPR
Gminy Spytkowice

30-11-2017 | Cyfrowa Demokracja

Komitet Rewitalizacji stanowi forum współpracy i dialogu interesariuszy z organami Gminy Spytkowice w sprawach dotyczących przygotowania, prowadzenia i oceny rewitalizacji w ramach opracowywanego i realizowanego Gminnego Programu Rewitalizacji(...)

Strategia
Zrównoważonego
Rozwoju Miasta
Płocka do roku 2030

11-07-2017 | Cyfrowa Demokracja

Szanowni Państwo, Szanowna Młodzieży!

Uprzejmie informujemy, iż trwają prace nad opracowaniem nowej Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Płocka do roku 2030. W związku z tym zapraszamy Państwa do udziału w sondażu dla(...)

Obszar Rewitalizacji
w GPR Spytkowice

02-11-2017 | Cyfrowa Demokracja

Każdy mieszkaniec może złożyć kartę projektu, przy czym lokalizacja przedsięwzięcia musi odbywać się w granicach obszaru rewitalizacji.
Zachęcamy, zgłoś swój pomysł na rewitalizację w Spytkowicach!
Pomysły można zgłaszać od 2 do(...)

Gminny Program
Rewitalizacji w
Gminie Spytkowice

28-07-2017 | Cyfrowa Demokracja

Na podstawie art. 5a ust. 1, art. 30 ust. 1 i ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2016 z późn. zm.) oraz art. 11 ust. 3 w związku z art. 6 ustawy z dnia 9 października 2015 r. rewitalizacji ( tekst jedn.(...)

Dodaj nowy artykuł

FILTR TREŚCI

Pokazuj wszystkie zdarzenia w regionie

Wyświetlaj konsultacje i artykuły o zasięgu z regionu oraz dotyczące zdarzeń na terenie wszystkich regionów leżących w regionu.

Pokazuj wszystkie zdarzenia o zasięgu z regionu

Wyświetlaj konsultacje i artykuły o zasięgu z regionu (bez uwzględnienia zdarzeń na terenie poszczególnych regionów).

OSTATNIE WYPOWIEDZI na CD

Podziel się z nami Swoją opinią.


ResPublic

Platforma współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka